Ломоносова, 16

Коммунисты и комсомольцы Киева: Нет политическому террору в Украине!

Левая оппозиция

Коммунисты и комсомольцы Киева: Нет политическому террору в Украине!

17 декабря 2015 года коммунисты и комсомольцы города Киева провели под стенами Генеральной прокуратуры Украины пикет против политических репрессий и преследования инакомыслящих в Украине.

Участники акции держали в руках плакаты с изображениями днепродзержинских коммунистов Сергеем Ткаченко и Денисом Тимофеевым, а также народного депутата Украины ІІІ-IV созывов Александра Бондарчука, которые по надуманным обвинениям находятся под стражей и судебным преследованием.

Перед участниками акции выступили один из лидеров Киевской городской комсомольской организации Игорь Плицын, 1-й секретарь Печерского РК КПУ Глеб Гмыря, 1-й секретарь ЦК ЛКСМУ Михаил Кононович.

Пикетирующие скандировали лозунги: «Нет политическим репрессиям в Украине!», «Свободу днепродзержинским коммунистам!», «Свободу Александру Бондарчуку!».

Секретарь Киевского ГК КПУ Амар Аль-Анни зачитал резолюцию с требованиями, адресованную Генеральному прокурору Украине, которая была единогласно принята участниками акции.

После завершения пикета организаторы акции передали представителю Генеральной прокуратуры Украины передали резолюцию и донесли требования пикетирующих.

Генеральному прокурору України
Шокіну В.М.

Вимоги
учасників пікету Генеральної прокуратури України від 17 грудня 2015 року:

«Припинити фальсифікацію судових справ, беззаконня і свавілля проти Сергія Ткаченка, Дениса Тимофєєва з Дніпродзержинська, Бондарчука Олександра – народного депутата України ІІІ-ІV скликань та інших».

Другий рік знаходяться за надуманими звинуваченнями під вартою і судовим переслідуванням перший секретар Дніпродзержинського міськкому КПУ Сергій Ткаченко та секретар Баглійського райкому КПУ міста Дніпродзержинська Денис Тимофєєв, яким під час обшуку 1 вересня 2014 року співробітниками СБУ були підкинуті речові докази і на які спирається обвинувачення, а саме: сепаратистська література та заборонені вибухові речовини.

Вже майже рік перебуває в тюрмі лідер Робітничої партії України, народний депутат України III-IV скликань Олександр Бондарчук. Його судять, позбавляючи права на захист, не привертаючи до допиту експерта, який надав брехливий «висновки» і не був попереджений про відповідальність за дачу хибних свідчень, судять, не допускаючи адвокатів до матеріалів державного реєстру.

Ми висловлюємо рішучий протесту проти політичного терору і свавілля щодо інакомислячих в Україні. Ці беззаконні, антиконституційні дії окремими представниками прокуратури і правоохоронних органів кричущим чином порушують визнані в демократичному світі права і свободи людини і громадянина, зокрема, ст. 15 і 36 Конституції України, ст. 19 Загальної декларації прав людини, згідно з якою кожна людина має право на свободу переконань і на вільне їх виявлення; це право включає свободу безперешкодно дотримуватися своїх переконань та свободу шукати, одержувати і поширювати інформацію та ідеї будь-якими засобами і незалежно від державних кордонів.

Шановний Вікторе Миколайовичу. Просимо дати доручення перевірити наявність неправомірних дій працівників прокуратури та правоохоронних органів, які мали місце під час досудового слідства і самих судів та на цій основі негайно звільнити політичних в'язнів: дніпродзержинських комуністів Сергія Ткаченка та Дениса Тимофєєва та інших, лідера Робітничої партії України, народного депутата III-IV скликань Олександра Бондарчука.

Пресс-служба Киевского ГК КПУ

14:05
1051
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...
RotaPost
Похожие новости