-

МІСТО ГРІХІВ 2

Место и время:
Событие уже прошло
Кто пойдет:
Стоимость от:
50 грн.

Сиквел культового коміксу Френка Міллера розповість глядачеві не одну історію, а відразу декілька. Дуайт МакКарті (Джош Бролін) все ніяк не може відійти від зради своєї дівчини, яка зрадила йому. І коли вона з'являється знову і просить його допомоги, він... не може їй відмовити. Бовдур, залежний від тієї, яку варто сторонитися, але яка так міцно сидить в його серці. Побічні сюжети розкриють події з життя Марва (Міккі Рурк), ризикового хлопця Джонні (Джозеф Гордон-Левітт) і Ненсі Каллахан, якій усюди ввижається Джон Хартіган (Брюс Вілліс). У кожного з цих персонажів є свій внутрішній демон і свої скелети в шафі, які не варто показувати, особливо якщо ти живеш в Місті Гріхів...

В основу другої частини "Міста гріхів" ліг другий том коміксу, який Роберт Родрігез знову знімав разом з Френком Міллером, який також відомий авторством коміксу "300". Правда з чотирьох сюжетів, які покаже кінокомікс, два є оригінальними історіями, написаними Міллером спеціально для фільму. Сценарій був готовий вже до кінця 2006 року, однак через студійні негаразди, забуксував. У результаті робота над ним була відновлена пізніше і фільм перетерпів невеликі зміни, щоб уже в 2011 році бути готовим до зйомок. Таким чином, постійно змінювався і каст, оскільки актори, які повинні були грати спочатку, міняли свої рішення або ж були задіяні вже в інших зйомках. Крім того, були замінені артисти, які засвітилися в першій частині. Так, Бенісіо Дель Торо був замінений на Джоша Броліна, зміна зовнішності якого має під собою сюжетну основу - пластична хірургія. Унаслідок вагітності же, замість Девон Акоі роль Міхо виконує Джемі Чунг, а померлого Майкла Кларка Дункана замінив Денніс Хейсберт.

Знімалося "Місто гріхів 2" в Новому Орлеані, але основним місцем роботи стала студія в Остіні. Знімальний період тривав з жовтня 2012 по червень 2013 року, таким чином кілька разів була змінена дата прем'єри.

Жанр кримінал, трилер, екшн
По времени 102 хв
50
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!

Самая свежая и актуальная афиша событий города Харьков