-

Max Tovstyi's Blues Band

Место и время:
Событие уже прошло
Кто пойдет:
Стоимость от:
100 грн.

29.02 Max Tovstyi's Blues Band

Блюз рок група з Києва, яка виконує найдрайвовіший блюз в  Україні з 2014. До Alchemist Bar везуть tribue show: - Jimi Hendrix, Led Zeppelin, Deep Purple, Bob Dylan, Cream, Ten Years After та інші

Макс Товстий - добре відомий поціновувачам блюзу музикант, який є фронтменом та засновником таких авторських проектів як The Heavy Crawls, Max Tovstyi's Band, Turnaround, організатор блюз джемів (з 2010 року), власник студії звукозапису, композитор, співак та мультиінструменталіст. В 2014 Макс створив групу, яка стала не звичайним кавер-бендом, а тріо професійних музикантів, які виконують авторські кавери на блюзові стандарти. З 2017 проект додав триб'ют Jimi Hendrix, в який входить 20 пісень найкращого гітариста усіх часів. Більше того, на триб'ют концертах, музиканти одягаються в стилі 60х, використовують інструменти, подібні до тих, які використовував Джимі, а Макс навіть грає на лівосторонньому стратокастері! 

Учасниками гурту є також Валерій Вітомський (який грає з Максом з 2012 року) та Андрій Ващенко (музикант з 20 річним стажем та більш ніж 1000 концертів, разом з Максом з 2014) В 2017 році, Макс виступив в 10 країнах даючи 127 концертів за рік,а в 2019 році, група виступила у супроводі з симфонічним оркестром.

171
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!

Самая свежая и актуальная афиша событий города Харьков