-

MONATIK. Made with love and rhythm

Место и время:
Событие уже прошло
Кто пойдет:
Стоимость от:
499 грн.

Концерт MONATIK. Made with love and rhythm в Краматорске состоится 11 сентября 2021 г, 20:00, стадіон Авангард.

ЯК ВИБРАТИ КАТЕГОРІЮ КВИТКІВ? ДЕКІЛЬКА ПОРАД:

1. Якщо ви йдете з дітьми, обирайте квитки в секторах, або Kids FAN.

Kids FAN - це спеціально відокремлений сектор для дітей від 7 до 13 років включно( біля FAN-1). Вхід у Kids FAN дітям від 7 до 13 років тільки в супроводі одного або декількох дорослих.

2. Якщо ви хочете танцювати, то обирайте фан-зону. Чим ближче до сцени, тим більше драйву. Вибір за вами: FAN-1 або FAN-2. Рекомендовано вхід з 14ти років у супроводі дорослих

3. Квитки будуть дорожчати ближче до дати концерту. Тому, чим раніше брати, тим вигідніше.

4. Якщо ви хочете насолоджуватись атмосферою та провести час з комфортом, обирайте сидячі місця у секторах.

5. Чим далі від сцени, тим доступніше квитки. Але атмосфера від цього не стає гірше. Чим пізніше ви вибираєте місця, тим менше вибір.

ТАКОЖ ВАЖЛИВО ЗНАТИ:

1. Вхід з дітьми до 6 років безкоштовний (тільки в сектори і без надання окремого місця). 2. Дітям до 14 років вхід тільки в супроводі дорослих. 3. Початок шоу о 20:00. Відкриття дверей о 17:00.

Приходьте на стадіон мінімум за 1,5 години до початку. MONATIK у Краматорську! 11 вересня 2021 р. Стадіон "Авангард". Вперше, концерт MONATIK у Краматорську. Нове шоу MADE WITH LOVE AND RHYTHM SHOW.

Ви почуєте улюблені пісні зі всіх альбомів, це хіти, це магія живого виступу, яку неможливо відчути в записі або через кліпи. Це справжнє шоу із танців, музики та світла. Приходьте всією родиною, з коханими, або з друзями, колегами або в компанії з самим собою. Ви знайдете в цьому шоу щось особисте, що надихає та "кружить голову". Ви не можете таке пропустити!

577
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!