-

Танго на пуантах та Гала концерт

Место и время:
Событие уже прошло
Кто пойдет:
Стоимость:
от 150 грн.

НА БАГАТОЧИСЛЕННІ ПРОХАННЯ!

Справжнє свято для шанувальників балету та сучасного танцю, не дивлячись на часи Covid. Ми подбали про Вас і зробили все, щоб ця вистава пройшла цілком безпечно, з усіма карантинними застереженнями. Тож приходьте і насолоджуйтесь!

Art Ballet Company, керівником якого є провідний соліст Київ Модерн-балету Артем Шошин, представить жителям і гостям міста вражаючу програму.

I АКТ

ГАЛА-КОНЦЕРТ Глядачі зможуть насолодитися фрагментами із видатних класичних балетів, визнаних у всьому світі, а також авторськими мініатюрами в стилі модерн. Технічність та віртуозність танцівників подарує Вам незабутні враження та прекрасний настрій після проведенного разом з нами вечора.

II АКТ

ТАНГО НА ПУАНТАХ Перший та єдиний в Україні сучасний одноактний балет "Історії в стилі Танго".

Музика: Астора П’яццолли, Карлоса Елета Альмарана, Карлоса Гарделя, Херардо Родрігеса в аранжуванні В’ячеслава Самофалова

Лібрето, хореографія, постановка – Артем Шошин Художник костюмів – Крістіна Мамедова Асистент хореографа – Оксана Хамровська

«Танго – це ніби щира розмова самотніх сердець, це таємниця, яку танцюють двоє.» Це балет про чотири доленосні історії, в кожній з яких самотні серця шукають близького собі співбесідника у подорожі по життю.

295
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!