-

Віддана

Место и время:
Событие уже прошло
Кто пойдет:

Режиссер Христина Сиволап 

В ролях Маріанна Янушевич, Алеся Романова, Роман Луцький, Ірма Вітовська, Ада Роговцева, Олександр Кобзар, Євген Янович, Марина Кошкіна, Наталя Васько Язык показа украинский

Події розгортаються у 1868 році у Станіславові. У пожежі гине дружина доктора Ангера. Вбитий горем, він вирішує сам виховувати двох дівчаток – рідну доньку Аделю (Алеся Романова) та доньку хатніх робітників Стефанію (Маріанна Янушевич). Іде час і дівчата не розуміють хто вони насправді одна одній – подруги, сестри чи служниця та господиня. Аделя виходить заміж, а Стефанія продовжує господарювати у її будинку.

Історична драма «Віддана» є екранізацією роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія», що вийшов у 2014 році. Спершу планувалося, що стрічку зніматимуть у копродукції Польща та Україна, та зрештою після фінансової підтримки Держкіно у розмірі 25 млн. грн. над фільмом почала працювати українська творча група. Спеціально для зйомок були побудовані масштабні декорації, що відтворювали вулиці тогочасного Івано-Франківська. Разом з тим частину сцен знімали у самому Івано-Франківську, а також у Києві та Білій Церкві. Загалом у процесі було задіяно 34 актори та понад 500 статистів.

Видеоролик:
Жанр драма, мелодрама
192
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!

Самая свежая и актуальная афиша событий города Харьков