Справа терориста на Євро - 2016: французькі слідчі приїдуть до Києва

Служба безпеки України сподівається, що найближчим часом до розслідування справи щодо попередження терактів у Франції на Євро-2016 долучиться і французька група.

Про це сказав голова Служби безпеки України Василь Грицак під час брифінгу у вівторок в Верховній Раді, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Що стосується конкретної ситуації з затриманням громадянина Франції, так робота велася доволі довго і доволі якісно проведено документування його злочинної діяльності на нашій території. Що стосується приїзду французьких фахівців, для сприяння в розслідуванні нашого кримінального провадження, то найближчими днями вони вже будуть в Україні», — сказав Грицак.

Він додав також, що велася робота зі спостереження за громадянином Франції та громадянами, що сприяли йому.

Як повідомляв Укрінформ, раніше в СБУ заявили про затримання француза, який прибув в Україну і почав налагоджувати зв'язки з військовими формуваннями на Сході, прикриваючись волонтерською діяльністю. Згодом виявилося, що він планував підрив мечеті, синагоги, адмінбудівель у Франції під час Євро-2016. Підозрюваний був незадоволений політикою своєї країни щодо міграції, глобалізації та мусульманства. Зловмисника затримано.

11:14
826
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...