Выбрать язык
ua ru en de fr pt es it zh ar sv

Яка іграшка для собаки протримається найдовше?

-
14:25
325
Яка іграшка для собаки протримається найдовше?

Великий асортимент іграшок для собак іноді вводить їх власників у якийсь ступор: «Яку ж вибрати, щоб надовго вистачило?» І справді, у зубах деяких вихованців далеко не кожна іграшка може «прожити» більше кількох днів. Ми підготували рейтинг найміцніших виробів, яким не страшні міцні щелепи.

М'ячі

Яких тільки видів м'ячів немає на прилавках зоомагазинів: від тенісних до шипованих з пищалкою. Підібрати необхідну модель можна тут, і не тільки м'ячиків, та й інших видів іграшок.

Собакам, які люблять «погризуньки», краще вибирати ціліснолиті м'ячі із міцної гуми. Тоді вони прослужать довго. Потрібно лише правильно визначитись із розміром. М'яч має бути досить великим, щоб пес не міг його проковтнути, і досить малий, щоб поміститися в його пащі.

Пулери

Пуллер зроблено з м'якого матеріалу, що не тоне у воді. Щоб він не був одразу розірваний на дрібні шматочки, необхідно навчити вихованця правильно з ним поводитися. Це кільце слід брати повною пащею, а не передніми різцями. Тоді навіть при сильному стисканні щелеп іграшка не постраждає, а зуби та ясна при цьому будуть захищені від пошкоджень.

Невловиме яйце

Іграшка у формі яйця постійно вислизає з пащі, відскакуючи убік. Траєкторію її руху неможливо передбачити. Це викликає у собаки бажання неодмінно зловити її і змушує бігати до знемоги. Це чудовий варіант для тривалих прогулянок із рухливими іграми.

Розмір рекомендується вибирати, орієнтуючись на ширину розкритої пащі: щоб іграшка у найширшому місці не змогла в ній поміститися.

KONG

Ці іграшки були спеціально створені, щоб пес міг займатися з ними годинами. Виготовляється конг із міцної гуми, стійкої до укусів. Всередину можна закласти ласощі або використовувати його без них як апорт. Втім, без смачного начиння він мало кого приваблює.

Яка з описаних іграшок підійде вашому вихованцю, вирішуйте самі, враховуючи його темперамент. В будь-якому випадку вона буде довговічна.

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!