Шизофрения «Волынской газеты», которую «поставил на колени» и заставил извиниться коммунист Александ

-
10:00
1525
Шизофрения «Волынской газеты», которую «поставил на колени» и заставил извиниться коммунист Александ

Нас, коммунистов, членов «Левой оппозиции», уже давно не удивляют заказные, провокационные статьи и сюжеты в украинских СМИ, так как «заказчиков» чернухи в Украине много. Каждый олигарх периодически нападает на КПУ и соответственно обращается с заказом к современным проституткам, именуемым в нашей стране словом «журналисты». Как следствие, берут деньги от разных клиентов, потому в СМИ появляются взаимоисключающие материалы, со стороны похожие на шизофренические.

Как яркий образец такого безумия приведу вам пример беспринципности, продажности и алчности бывшего коммуниста – перерожденца, ярого «патриота», москалененавистника и бойца филаретовской секты, главного редактора «Волынской газеты» Владимира Данилюка. Вот вам один отрывок его «диссидентской» биографии, как говорится, без комментариев: «оглядач газети \\\"Молодий ленінець\\\"».

В СМИ уже был материал о распространении лживой информации «журналистами» «Волынской газеты» о коммунисте, главе Антифашистского комитета Волыни Александре Кононовиче. Напомним, оппозиционер обратился с открытым письмом к газете с требованием опубликовать опровержение.

До какой низости дошёл этот «товарищ», вывод вы сделаете сами, уважаемые читатели, дальше я подам выдержки из статей клеветника Владимира Данилюка и его приспешников по цеху, борцов за «Украину».

«Червоні радикали з Волині, брати-близнюки Кононовичі з Луцька, навідалися у Новоросію і спільно з терористами так званої «ЛНР…»

«В сепаратистському ефірі пролунало так багато андитержавних заяв, що виникає дуже велике запитання до волинських правоохоронців, чому вони так і не знайшли складу злочину в діях братів Кононовичів, які деякий час тому в Луганську вже виступали з антиукраїнськими заявами».

«Олександр Кононовіч продовжує поширювати інформацію, котра абсолютно не сприяє перемозі нашої держави на Донбасі, де нам протистоять регулярні російські війська та збіговисько найманців із різних країн із домішками місцевих збоченців».

«Тому неодноразові заяви комсомольця Олександра Кононовіча … може свідчити не лише про порушення агентом впливу сепаратистів якихось юридичних законів нашої держави, але й про цілковиту моральну деградацію».

«Уперше, як відомо, Кононовічі дозволили собі висловлювання «на грані фолу», коли возили на тимчасово окуповану сепаратистами територію гуманітарний вантаж».

«…один із невгамовних братів – Олександр Кононовіч – знову «засвітився» на російсько-терористичному інформресурсі…»

«Що ж, почекаємо, чим завершиться «полювання» на «невловимих» Кононовічів».

«Один із волинських братів-комуністів Кононовичів вимагає вибачень і спростувань…», ««антифашист» вимагає вибачень і спростувань», «… спростувати кілька фраз із безкінечної кількості його антидержавних та антиукраїнських заяв як в ефірі сепаратистського «Новостного фронта»…»

«Але в жодному випадку і навіть під загрозою розстрілу бандитами «ДНР-ЛНР» чи «демократичними наїздами» їхніх окремих спільників із числа волинян я ніколи не ставатиму на коліна ні перед «кононовічами», ні перед маріонетковим «Антифашистським фронтом», ні перед комуністами загалом».

Это непоколебимое и принципиальное решение главного редактора «Волинська газета» Владимира Данилюка заслуживает уважения? Это его гражданская и политическая позиция?

Эпилог:

«Шановні читачі нашого видання!

У номері №9 від 26 лютого 2015 року у статті «Невловимі» Кононовичі» була поширена інформація, яка не відповідає дійсності, що привело до негативного сприйняття роботи Волинського обласного осередку «Антифашистський комітет України» та його керівника Кононовича Олександра Адамовича.

Визнаємо свою помилку та приносимо вибачення нашим читачам та безпосередньо Кононовичу Олександру Адамовичу. Наголошуємо, що неприємні вислови стосовно українців жодним чином не належать Кононовичу Олександру Адамовичу».

Михаил Кононович

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...

Похожие публикации