Выбрать язык
ru ru en de fr pt es it zh ar nl sv

Комуністична партія України засуджує рейдерське захоплення «Українського фонду культури імені Бориса

-
13:45
1.38K
Комуністична партія України засуджує рейдерське захоплення «Українського фонду культури імені Бориса

Націонал-олігархічний режим, пануючий в Україні, в черговий раз показав своє обличчя здирника і руйнівника. Практично знищивши могутній економічний потенціал Радянської України, він став зазіхати на культурну спадщину країни і її народу.

Як стало відомо, 31 грудня 2017 року близько 10-ї години ранку, за повідомленням очевидців, група невідомих прибула на вулицю Липську, 16,  де розміщується Всеукраїнська благодійна організація «Український фонд культури імені Бориса Олійника», і вчинили рейдерське захоплення приміщення. Вони вибили двері, зрізали замки, замінивши їх на нові в усіх приміщеннях. Сторожа вигнали на вулицю, поставивши своїх охоронців. На дверях кабінету голови фонду поміняли вивіску. Все це бачила поліція, але на дії зловмисників не реагувала.

Коли на місце рейдерства прибули дев’ять членів виконавчого комітету «Українського фонду культури імені Бориса Олійника» на чолі з його головою, відомим письменником, академіком Олександром Бакуменком, то представники поліції допомогли їм увійти в будівлю, проте охоронці не відчинили дверей службових приміщень. А силоміць примусити їх зробити це працівники правопорядку не наважилися, тож законні працівники фонду так і не змогли потрапити на свої робочі місця.

Голова УФК Олександр Бакуменко  заявив, що очолив захоплення колишній тимчасовий працівник фонду Олег Лосіхін, який сфальсифікував рішення засідання правління фонду (якого не було!) від 27 грудня 2017 року, де в першому пункті цього так званого документа йдеться: «Про призначення заступника голови правління УФК (яким він уже не був!) Лосіхіна Олега Олеговича виконуючим обов’язки голови правління УФК».

Далі написано: «Слухали: голову правління  УФК Бакуменка Олександра Даниловича, якого там не було й бути не могло,  щодо делегування повноважень голови правління УФК заступнику голови правління УФК Лосіхіну О.О. з 29.12. 2017 року на період відсутності голови правління Бакуменка О.Д. у зв’язку з відпусткою». Хоча ні в якій відпустці Бакуменко не перебував.

Зі стелі взято «активність» членів правління. Буцімто голосували: «за» – 14 осіб, «проти» – 0, «утримались» – 0 осіб. І такою дутою присутністю ухвалили: «На період відсутності голови правління УФК Бакуменка О.Д. у зв’язку з відпусткою делегувати повноваження голови правління УФК заступнику голови правління УФК Лосіхіну Олегу Олеговичу з 29. 12. 2017 року». Під фальшивкою стоять скановані з іншого документа  підпис Бакуменка О.Д та печатка, оригінал якої зберігається  в нього.

– На  підставі цього, – підсумовує скандальну історію Олександр Бакуменко, – спритник «знайшов підхід» до відповідних органів і зареєстрував себе в новій якості. Й напередодні Нового 2018 року вчинив рейдерство.

2 січня члени законного правління УФК звернулися до вищого керівництва країни, правозахисних структур щодо захисту від знахабнілих нападників на мирний заклад української культури, який навесні 2017 року відзначив 30-річчя свого існування і сподіваються, що влада почує їх.

Комуністична партія України гнівно засуджує вчинене рейдерство відносно  Всеукраїнської благодійної організації «Український фонд культури імені Бориса Олійника» і вимагає від вищого керівництва країни покласти край ганебній практиці незаконного захоплення майна, а від правоохоронних органів розпочати кримінальне провадження, щодо незаконного проникнення в приміщення, фальсифікацію розпорядчих документів, як цього вимагає чинне законодавство України.

Пресс - служба


Источник: КПУ
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...