Выбрать язык
ru ru en de fr pt es it zh ar nl sv

Государственная электронная система в сфере строительства возобновила работу

-
19:20
608

Государственная электронная система в сфере строительства возобновила работу

З 17 березня 2022 року на території України, де не ведуться активні бойові дії, ЄДЕССБ відновлено надання всіх послуг, які надавались до початку війни, зокрема:

- завантаження проєктної документації на будівництво об’єктів,
- проведення експертизи об’єктів,
- видача містобудівних умов та обмежень,
- отримання права на виконання підготовчих та будівельних робіт та інших,
- прийняття об’єктів в експлуатацію.

Незважаючи на всю складність сьогоднішньої ситуації, держава забезпечить ефективне функціонування сфери будівництва, яка своєю чергою дасть поштовх і підтримає всі суміжні сфери господарства, такі, як: виробництво будівельної продукції, транспорт, проєктування, забезпечить наявність робочих місць.

«Україна повинна будувати, Україна повинна заробляти, Україна повинна створювати ресурс, який не тільки сприятиме перемозі на фронті, але і дозволить відбудувати зруйновані міста та села України», – наголосив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

ДІАМ, органи державного архітектурно-будівельного контролю готові до оперативного надання всіх дозвільно-реєстраційних послуг у сфері будівництва.

Своєю чергою будівельна галузь готова в умовах воєнного стану працювати на благо України, посилюючи її економіку та наближаючи нашу перемогу.

Міністерство розвитку громад та територій України

Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...

Другие новости

Полиция Константиновки раскрыла убийство женщины, тело которой больше недели пролежало в нежилом доме.
Administrator 52 минуты назад
Борец из Константиновки одержал победу на Всеукраинском турнире в Киеве, на котором отбирают спортсменов для участия в чемпионате мира в Иордании.
Administrator 4 часа назад
Сегодня днем Константиновка и Мирноград попали под жесточайшие обстрелы.
Administrator 2 дня назад
9.07.2024 в 07.30 произошел вражеский удар БПЛА по городу Константиновке. В результате обстрела повреждены частный дом и хозяйственная постройка.
Administrator 5 дней назад
В этом году из-за аномально жаркой и сухой погоды в мае и июне жители Константиновской громады не ожидают хорошего урожая овощей.
Administrator 6 дней назад
8.07.2024 в 02:00 произошел вражеский обстрел из ствольной артиллерии по городу Константиновке. Повреждено помещение электрической подстанции. 8.07.
Administrator 6 дней назад